Deep Learning NVR DVA3219 od Synology umožňuje místní analýzu videa na bázi umělé inteligence

Deep Learning NVR DVA3219 od Synology umožňuje místní analýzu videa na bázi umělé inteligence
Autor fotografie: Synology|Popisek: DVA3219
28 / 08 / 2019, 17:00

Synology Inc. představila zařízení Deep Learning NVR DVA3219, lokální řešení pro monitoring, které pomocí technologie hlubokého učení poskytuje přesné výsledky videodetekce a zároveň minimalizuje ruchy prostředí. Zařízení DVA3219 obsahuje integrovaný procesor GPU NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti umožňující souběžně zpracovávat 4 úlohy analýzy videa a až 32 videokanálů.

„Přinášíme místní službu analýzy videa využívající algoritmy hlubokého učení, která nabízí přehled o situaci fyzického zabezpečení a zároveň zajišťuje soukromí zákazníka,“ říká Michael Wang, produktový manažer společnosti Synology Inc. „Zařízení DVA3219 dokáže plně využít potenciál analýzy videa služby Surveillance Station optimalizovaný algoritmy hlubokého učení.“

Bez dalších nákladů na licence navíc mohou uživatelé využívat kompletní soubor funkcí služby Deep Video Analytics (počítání lidí, detekce narušení, zóna bez setrvání a hluboká detekce pohybu) a využívat další aktualizace softwaru služby Surveillance Station v průběhu jejího životního cyklu.

Mezi další klíčové funkce zařízení DVA3219 patří:

  • Ve výchozí konfiguraci čtyřjádrový procesor 2,1 GHz CPU a 4 GB paměti DDR4, rozšiřitelné na 32 GB
  • Čtyři vestavěné porty 1GbE (RJ-45) s podporou funkcí přepnutí služeb při selhání a Link Aggregation
  • Možnost škálování až na 14 disků pomocí dvou rozšiřovacích jednotek Synology DX517
  • Kompatibilita s více než 7 100 modely kamer více než 100 známých značek
  • 8 licencí zařízení pro nastavení kamer, V/V modulů, řadičů přístupu a transakčních zařízení

Zdroj: Synology

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace