Dělala si legraci z Trumpova syna, byla ihned zbavena funkce

Dělala si legraci z Trumpova syna, byla ihned zbavena funkce
Autor: Flickr.com|Popisek: Donald Trump a Barron Trump
26 / 01 / 2017, 16:00

Kontroverze mezi Donaldem Trumpem a show ,,Saturday Night Fever" má další pokračování.

Scénáristka, která pracuje pro známou televizní show ,,Saturday Night Live", byly dočasně zbavena své funkce, protože si dělala na sociální síti legraci z desetiletého syna Donalda Trumpa, Barrona.

Poté, co tweetovala ,,nemístné" a necitlivé poznámky na adresu syna nového amerického prezidenta, se Katie Richová sice omluvila, smazala svůj twitterový účet, aby jej vzápětí znovu obnovila, nicméně tím stejně strhla lavinu nesouhlasu a pobouření. Některé hlasy na sociálních sítích již vybídly k bojkotu show ,,Saturday Night Live".

Barron našel zastání v Chelsee Clintonové, dceři Billa a Hillary Clintonových, která prohlásila, že si ,,zaslouží dostat šanci být dítětem jako každé jiné".

Reakce Richové je součástí kontroverze, kdy Donald Trump ostře kritizoval show ,,Saturday Night Live", v níž byl podle sebe zesměšněn v parodii, v níž účinkoval známý hollywoodský herec Alec Baldwin v roli Donalda Trumpa.

 

psali jsme: 

Trumpova poradkyně označila lež za alternativní fakta

 

Zdroj: abcnews.go.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace