Déle než hodinu znásilňoval útočník mladou ženu v Praze

Déle než hodinu znásilňoval útočník mladou ženu v Praze
Autor: Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy|Popisek: Déle než hodinu znásilňoval útočník mladou ženu v Praze.
19 / 12 / 2014, 17:15

19.12.2014 / Znáte ho? Policie zveřejnila identikit.

Násilník je asi pětadvacetiletý, 170 centimetrů vysoký, na sobě měl černou zimní bundu a čepici. Informace o jeho totožnosti přijme linka 158.

Ke znásilnění došlo ve středu kolem šesté ráno u Thomayerovy nemocnice. Pachatel si vybral oběť v podchodu u nemocnice, když šla v davu lidí. Přiložil ji zezadu na krk neznámý předmět.
Nikdo z kolemjdoucích si kupodivu ničeho nevšiml.

Útočník napřed požadoval 2000 korun. Když mu žena řekla, že je nemá, prohlásil, že musí zaplatit sexem. Pak ji udeřil a začal vléct kolem nemocnice do nedalekého zalesněného areálu mateřské a speciální školy. Ani toho si nikdo z lidí pohybujících se u nemocnice kupodivu nevšiml.

V zalesněném areálu útočník ženu napadl a více než hodinu různými způsoby znásilňoval. Bil ji přitom pěstí do hlavy i obličeje. Křičet se žena bála.

Policistům pak znásilněná žena vypověděla, že útočník mluvil česky s pravděpodobně ukrajinským přízvukem. Vyptával se jí na intimní život, a přiznal, že znásilnění už spáchal.

Kriminalisté zatím nemají žádné důkazy, že by tento muž útočil také o víkendu, kdy byly v Praze opět brzy ráno znásilněny další dvě ženy.

V sobotu brzy ráno napadl násilník ženu v Petýrkově ulici, když vystoupila z autobusu 511. Třiadvacetiletá žena po útoku upadla do bezvědomí. Druhý den po činu policisté zadrželi 25letého Asiata, kterého obvinili z pokusu o vraždu.

Druhé přepadení se odehrálo v neděli brzy ráno v Petrovicích. Třiatřicetiletou ženu našel svědek v potrhaném oblečení. Záchranná služba ji převezla do nemocnice v kritickém stavu. Podle policie napadená cestovala autobusem 511, a vystoupila na zastávce Poliklinika Petrovice. V případě tohoto znásilnění je pachatel zatím neznámý.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace