Dell Latitude 12 – zrozen pro „3.světovou válku“

Dell Latitude 12 – zrozen pro „3.světovou válku“
Autor: Dell|Popisek: Dell Latitude 12
27 / 07 / 2015, 08:00

V době, kdy se výrobci předhání, kdo vyrobí tenčí a lehčí tablet, přichází Dell s odolným, těžkým strojem, který má šanci díky armádní specifikaci přežít cokoliv.

Odolný Dell Latitude 12 je poháněn 5. generací procesorů Intel Core M, maximální výdrž na baterie je 12 hodin, SSD disk dosahuje kapacity až 512 GB. Multidotykový displej o rozměru 11,6“ má HD rozlišení 1366x768 a kromě zlepšené viditelnosti na slunečním světle funguje dotykový displej krytý Gorilla Glass i když je mokrý.

Standardní výbava obsahuje WIFI, BT modul, jeden port USB 3.0, čtečku karet, webkamera, audio jack 3,5mm,  dokoupit lze 4G a GPS. Operační systém je Windows 8.1 a samozřejmostí je upgrade na Windows 10.

Dell Latitude 12 s klávesnicí

Hmotnost lehce přesahuje 1,6 kg, rozměry jsou 31,2 x 20,3 x 2,4 cm.

Mezi příslušenství patří třeba docking systém pro instalaci v autě nebo připojitelná klávesnice.
Dell míří svým produktem do armád, průmyslu a jak je v reklamě vidět i mezi dobrodruhy.

Zdroj: Dell

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace