Demonštranti v Iráne vyzývajú Turecko, aby uznalo genocídu Arménov

Demonštranti v Iráne vyzývajú Turecko, aby uznalo genocídu Arménov
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
24 / 04 / 2016, 15:30

Demonštranti sa zhromaždili okolo katedrály v Teheráne, pri príležitosti 101. výročia arménskej genocídy. Vyzvali Turecko, aby priznalo túto genocídu, a zároveň odsúdili nedávnu eskaláciu konfliktu v spornej oblasti v Karabachu.

Vyjadrenia demonštrantov.

 Arpic Elbegian:

,,Chceme aby Turecko priznalo svoju vinu za genocídu, a taktiež požadujeme aby Turecko zaplatilo reparácie za 1,5 milióna ľudí, ktorý boli zabitý.''

Karen Khanlari:

,,Naša požiadavka je, aby Turecko priznalo historickú pravdu, a aby za svoje činy prijalo zodpovednosť.''

Reportáž TV RUPTLY: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace