Desiatky amerických vojakov pochodovalo cez lotyšské mestá

Desiatky amerických vojakov pochodovalo cez lotyšské mestá
Autor: Screenshot/YouTube
12 / 02 / 2017, 08:00

Približne 150 amerických a lotyšských vojakov spoločne pochodovalo cez lotyšské mestá.

Internetová televízia RuptlyTV zverejnila zábery amerických vojakov, ako pochodujú mesto Rezekne. Vo videu je vidieť aj americkú obrnenú techniku ako napríklad vozy Humwee.

Vojaci 173.vzdušnej výsadkovej brigády USA, pochodovali cez územie Lotyšska v rámci cvičenia NATO- Bayonet Vanguard, ktoré prebieha v pobaltských krajinách.

Mesto Rezekna má 30 000 obyvateľov, a leží len približne 50 kilometrov od ruských hraníc. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace