Desítky policistů a vrtulník pátrají po dvou dívkách v Sokolově

Desítky policistů a vrtulník pátrají po dvou dívkách v Sokolově
29 / 07 / 2017, 08:00

Od časných ranních hodin pokračuje v Sokolově pátrání po dvou dívkách ve věku čtyři a šest let. Sestry jsou pohřešované od pátku. Do pátrání se během noci zapojily desítky policistů, hasičů i vrtulník s termovizí.

Vrtulník létal nad Sokolovem i dnes ráno. Policisté si postavili provizorní stanoviště u dětského centra Fantazie, odkud okolo 7:00 vyrazili opět dívky hledat. Naposledy je podle krajské policejní mluvčí Zuzany Týřové lidé viděli viděli v pátek odpoledne okolo 16:00 v nedaleké Jelínkově ulici.

Čtyřletá Kateřina Gráfová měří 110 až 115 centimetrů. Je drobnější postavy, má blond vlasy a hnědé oči. Šestiletá Veronika Gráfová měří 120 až 125 centimetrů, její zdánlivé stáří je osm let. Má rovněž drobnější postavu a blond vlasy a hnědé oči. Obě dívky na sobě měly žluté šaty.

Jakékoli informace o hledaných dívkách policisté přijmou na lince 158.

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace