Divoká střelba před avignonskou mešitou: Dva střelci zranili nejméně osm lidí

Divoká střelba před avignonskou mešitou: Dva střelci zranili nejméně osm lidí
03 / 07 / 2017, 07:15

Dva maskovaní muži spustili palbu na muslimy opouštějící mešitu. Celkem zranili osm lidí včetně sedmileté dívky. Potom z místa činu utekli. Policie po nich pátrá. Podle policie s střelba odehrála včera kolem 22:30, kdy dva muži přijeli před mešitu v Avignonu a a začali pálit na věřící, kteří šli z mešity.

 /AKTUALIZOVÁNO/ Podle policie měl jeden muž pistoli a druhý pušku. Podle listu La Provence se jednalo o vyřizování účtů mezi místní mládeží. Policie v Provence po střelbě vyloučila teroristický motiv. Dva muži  spustili včera okolo 22:30 palbu před mešitou v Avignonu, když zranili osm lidí. Zranění utrpěla i sedmiletá dívka, kterou zranil šrapnel. Po útočnících policie nyní intenzivně pátrá.

 

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace