D-Link na Mobile World Congress 2018 představuje novou řadu bezpečnostních kamer mydlink Pro

D-Link na Mobile World Congress 2018 představuje novou řadu bezpečnostních kamer mydlink Pro
08 / 03 / 2018, 07:30

D-Link, globální dodavatel síťových řešení, dnes na Mobile World Congress v Barceloně ohlásil svoji novou produktovou řadu mydlink Pro. Obsahuje zatím tři kamery s mnoha špičkovými funkcemi. Přírůstky do portfolia domácích bezpečnostních kamer D-Link spolupracují s novou aplikací mydlink, která byla uvedena na CES v lednu 2018.

Novinkami jsou 180° Full HD venkovní Wi-Fi kamera s dvojicí objektivů (DCS-8650LH), 4G LTE venkovní kamera (DCS-1820LM) a bezdrátová venkovní kamerová sada (DCS-2802KT). Kamery mají rozlišení Full HD 1080p, funkce pro inteligentní analýzu videa (IVA), stupeň krytí IP65 pro vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, podporu pro nahrávání do cloudu a další pokročilé funkce pro zabezpečení domu.

Mezi hlavní přednosti DCS-8650LH patří dvojice objektivů, která poskytuje mnohem přirozenější, jasnější a méně zkreslený 180° obraz, než dokážou zachytit kamery jen s jedním širokoúhlým objektivem. Kamera DCS-1820LM má baterií napájené 4G LTE připojení a DCS-2802KT je navržena s ohledem na prodloužení životnosti baterií při venkovním použití bez kabelového připojení. D-Link bude do řady mydlink Pro přidávat v budoucnu další nová zařízení.

D-Link si uvědomuje, že uživatelé automatizovaných domácností vyžadují špičková zařízení se stále lepšími funkcemi,“ řekl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe. „S novou kamerovou řadou mydlink Pro můžeme i nadále uspokojovat potřeby zákazníků při monitorování jejich domovů.“

Nové produkty řady mydlink Pro, které jsou vystaveny na MWC 2018, zahrnují:

DCS-8650LH – 180° Full HD venkovní Wi-Fi kamera s dvojicí objektivů:

 

D-Link DCS 8650LH

 • Dvojice objektivů pro 180° úhel záběru a 2megapixelové rozlišení
 • Malé zkreslení obrazu
 • Funkce pro inteligentní analýzu videa (IVA): detekce objektů, překročení virtuální čáry, elektronický plot a ignorování pozadí pro omezení falešných poplachů.

 

DCS-1820LM – 4G LTE venkovní kamera

 

D-Link DCS 1820LM

 • Vítěz soutěže iF Design Award
 • Standardní kódování videa H.265
 • 6500mAh akumulátor
 • Funkce IVA: detekce osob
 • Možnost flexibilního LTE nebo Wi-Fi připojení

 

DCS-2802KT – Bezdrátová venkovní kamerová sada

 

D-Link DSC 2802KT

 • Centrála, která podporuje až 4 bezdrátové kamery
 • 6500mAh akumulátor
 • Funkce IVA: detekce osob
 • Pasivní infračervený senzor (PIR) pro detekci pohybu

 

Více informací najdete na dlink.com

 

O společnosti D-Link

D-Link již přes 31 let navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná řešení pro kabelové i bezdrátové počítačové sítě, kamerový dohled, ukládání dat a automatizaci domácnosti. Jako globální lídr v oblasti konektivity rozvíjí technologie firemních sítí a dodává firmám vybavení pro zefektivnění práce. Je také důležitým průkopníkem na trhu pro automatizaci domácností. Umožňuje lidem na celém světě snadno a za dostupnou cenu monitorovat, automatizovat a ovládat jejich dům kdykoli a kdekoli přes smartphone nebo tablet.

Rozsáhlá řada inovativních, výkonných a intuitivně použitelných technologií D-Link je dostupná firmám i běžným spotřebitelům prostřednictvím globální sítě obchodních kanálů, prodejců a poskytovatelů služeb.

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.