Dmitrij Medveděv blouzní na sociálních sítích: Kyjev je jen ruské město, kde lidé vždy mysleli a mluvili rusky

Dmitrij Medveděv blouzní na sociálních sítích: Kyjev je jen ruské město, kde lidé vždy mysleli a mluvili rusky
Autor fotografie: Kremlin.ru, CC BY 4.0|Popisek: Dmitrij Medveděv
12 / 01 / 2023, 10:30

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv opět ukázal míru kreativního myšlení na sociální síti Telegram. Tentokrát si vzal na paškál historická fakta, s nimiž je ovšem často na štíru.

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv je aktivní na sociálních sítích a rovněž svém účtu na Telegramu. Nyní se ve světle stále probíhajícího konfliktu věnoval historickým faktům, která však pojal přesně podle svého - značně kreativně a hlavně ve prospěch Ruska. Podle Medveděva se ,,různí švábi rozmnožili v kyjevském insektáriu, kteří neustále hrozí, že si vezmou zpět Krym". Medveděv jim proto předkládá ,,ověřená fakta", jež jsou prý nezpochybnitelná. A která to jsou?

1. Kyjev je hlavním městem starověkého Ruska
2. Kyjev je velké maloruské město Ruské říše
3. Kyjev je hlavním městem republiky SSSR
A nakonec: Kyjev je jen ruské město, kde lidé vždy mysleli a mluvili rusky.

K tomu asi není potřeba další komentář...

Zdroj: Telegram Dmitrije Medveděva

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace