DNY NATO 2015: Zásah pořádkové policie proti výtržníkům i zadržení nebezpečných pachatelů

DNY NATO 2015: Zásah pořádkové policie proti výtržníkům i zadržení nebezpečných pachatelů
Autor fotografie: YouTube/screenshot/Jagello2000|Popisek: Dny NATO 2015 - pořádková policie
20 / 09 / 2015, 09:00

Dvoudenní Dny NATO jsou největší akcí svého druhu ve střední Evropě.

Letos se jich účastní vojenské, záchranářské a bezpečnostní jednotky 16 zemí. Další informace na stránkách natodays.cz

Stream: Živý přenos z příprav a nácviků na 15. Dny NATO v Ostravě & 6. Dny Vzdušných sil AČR. (zdroj: YouTube, Jagello2000

Celkem 8 hodin dynamických ukázek na zemi i ve vzduchu doplňovala výstava toho nejlepšího z techniky a vybavení armád, policie, celníků, hasičů a dalších. Dohromady měli návštěvníci možnost shlédnout necelých 200 kusů pozemní a letecké techniky. Mezi největší sobotní atrakce patřil průlet letounů Vzdušných sil Armády České republiky, průlet Švédské historické letky s reaktivními letouny a vrtulník Lynx Mk8 britského námořnictva. Na statické ukázce pak obří létající tanker KDC-10 a demonstrátor nového českého letounu L-39NG. (Zdroj: jagello.org)

Zásah české a polské jednotky pořádkové policie proti skupině výtržníků na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR (19. září 2015)


Ukázka zákroku speciálních jednotek české a slovenské celní správy na Dnech NATO v Ostravě & Dnech Vzdušných sil AČR (19. září 2015)


Velký potlesk vyvolala společná ukázka obsazení základny teroristů a osvobození zadržovaných rukojmí týmu Ženské roty pro speciální bezpečnostní operace Jordánských ozbrojených sil s vojáky prostějovského 102. průzkumného praporu Armády České republiky.

Žena, která se nebojí postavit proti islámskému státu: Nesrin Abdullah, náčelnice kurdských ženských jednotek je v Praze

Nácvik výsadku a osvobození zajatců v provedení 102. průzkumného praporu Armády ČR a jordánské Female Company for Special Security Tasks na Dny NATO v Ostravě & Dny Vzdušných sil AČR (18. září 2015)


YouTube, Jagello2000

Tagy článku