Donald Trump: "Francie a Německo jsou infikovány terorismem. Můžou si za to sami"

Donald Trump: &quote;Francie a Německo jsou infikovány terorismem. Můžou si za to sami&quote;
Autor: Pixabay
24 / 07 / 2016, 14:45

Republikánský kandidát na amerického prezidenta varoval, že pokud bude zvolen, francouzští občané by mohli být podrobeni "extrémním" kontrolám na amerických hranicích s cílem ochránit USA.

Donald Trump se domnívá, že Francie, stejně jako Německo, je "infikováno terorismem". Obvinil současně obě země, že si za to "mohou sami". V nedělním projevu uvedl: "A víte co? Je to jejich vina. Umožnili kdekomu vstoupit na jejich území." Zdroj: liberation.fr

Na otázku novinářky, zda uvažuje o případných omezeních pro státní příslušníky obou zemí při vstupu do USA, realitní magnát odpověděl:  "Ano, je možné, že se dostaneme do této fáze. Musíme být chytří, bdělí a silní" .

Zopakoval svoje slova, která řekl na republikánském sjezdu v Clevelandu: "Zastavíme imigraci z oblastí, které byly v minulosti prokazatelně zasaženy terorismem. Nemáme jinou možnost."

Trump znovu vyzval k zákazu vstupu muslimů do USA. Obama chce omezit přístup ke zbraním

Největší unie sdružující agenty ochrany hranic USA v březnu uvedla, že Trump, "Je prý jediný kandidát, který podporuje jejich těžké poslání."

"Pan Trump je jediným kandidátem, který veřejně vyjádřil svou podporu našeho poslání a našich agentů. Byl otevřeným pro potřebu pro bezpečné hranice a za to jsme mu vděční," řekl ve svém vyjádření Art Del Cueto, prezident místní buňky Národní pohraničníci rady (NBPC), která reprezentuje 18 000 agentů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace