Donald Trump: Jsem obětí špinavé politické kampaně

Donald Trump: Jsem obětí špinavé politické kampaně
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
15 / 10 / 2016, 14:00

Donald Trump si stěžuje, že se stal v minulých dnech obětí očerňující kampaně, která má jediný cíl: zastavit jeho kampaň a vyklidit pole jeho rivalce Hillary Clintonové.

Trump na jednom z dalších mnoha volebních shromáždění v pátek důrazně odmítl, že by se dopustil v posledních letech sexuálních útoků na své podřízené. 

,,Není těžké najít hrstku lidí, kteří jsou ochotní vytvořit falešná obvinění," prohlásil republikánský kandidát a pokračoval: ,,Z jednoduchého důvodu tito lidé chtějí zastavit naše hnutí, chtějí zastavit celou naši volební kampaň. Je to velice jednoduché."

Podle Trumpa je nahrávka z roku 2005 obsahující sexuální podtexty, a kterou uveřejnil deník Washington Post, začátkem této ,,špinavé" kampaně proti němu. Má za cíl definitivně uzavřít Trumpovu cestu do Bílého domu.

Sám Trump označil obvinění ze sexuálních útoků, jichž se měl dopustit, jako ,,choré a falešné". Média pak podle jeho názoru manipulují s volbami, respektive s jeho možnými výsledky, které jsou jedině na ruku Hillary Clintonové.

 

Zdroj: bbc.com

Tagy článku