Donald Trump o výsledku prezidentských voleb: Uznám jej pouze v případě, pokud vyhraji

Donald Trump o výsledku prezidentských voleb: Uznám jej pouze v případě, pokud vyhraji
Autor: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
21 / 10 / 2016, 11:00

Po třetí prezidentské debatě se napětí mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou ještě více zvýšilo. Na volebním shromáždění v Ohiu totiž Trump prohlásil, že akceptuje výsledky voleb, jen když je vyhraje.

Ve třetí prezidentské debatě Trump mimo jiné řekl, že nechá své voliče ,,v napětí", zda přijme výsledky prezidentského klání, které se uskuteční již 8. listopadu:

,,Chtěl bych slíbit všem svým voličům, podporovatelům a všem obyvatelům USA, že naprosto akceptuji výsledky historické prezidentské volby, pokud vyhraji."

A vzápětí dodal, že on se svým týmem nehodlá v ždném případě prohrát. Trump prý uzná pouze ,,jasný výsledek". Pokud by však výsledek volby byl sporný či pochybný, v takovém případě si ,,vyhrazuje právo tento výsledek napadnout".

Američtí komentátoři se shodují v tom, že v třetí prezidentské debatě se Trump oproti dvěma předchozím výrazně zlepšil. Nicméně fakt, že Američané zatím nevědí, zda uzná výsledek prezidentských voleb, pozitivnější dojem republikánského kandidáta kazí.

 

Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace