Dopravní nehoda dvou vozidel si vyžádala dva mrtvé

Dopravní nehoda dvou vozidel si vyžádala dva mrtvé
Autor fotografie: HZS Kraje Vysočina|Popisek: Dopravní nehoda na Jihlavsku
08 / 09 / 2014, 18:30

Dva lidské životy a tři vážně zraněné si vyžádala nedělní noční nehoda dvou osobních vozidel na komunikaci u Batelova.

Nehoda byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášena ve 22.28 hod. K nehodě vyjeli profesionální hasiči ze stanic v Jihlavě a Třešti společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Horní Cerekve.
Při střetu osobních vozidel Nissan Primera a Škoda Octavia utrpěli řidič a spolujezdec z Nissanu smrtelná poranění, kterým i přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehli. Ve vozidle byly dále těžce zraněny dvě spolujezdkyně. Řidič druhého vozidla byl zraněn lehce, spolujezdkyně utrpěla vážná zranění.
Dvě osoby museli hasiči z havarovaných vozidel vyprostit za použití hydraulického nářadí. Zasahující jednotky pomohly zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich transportem do sanitních vozů. Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření.
Příčinu nehody vyšetřují policisté.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.