Dopravní nehoda u Hory Svatého Šebestiána

Dopravní nehoda u Hory Svatého Šebestiána
Autor fotografie: HZS Ústeckého kraje|Popisek: Dopravní nehoda kamionu
18 / 09 / 2014, 20:15

Řidič, 27letý muž z Duchcova, při dopravní nehodě zemřel.
Zdroj: HZS Ústeckého kraje, Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

17.9. kolem osmé hodiny večer, jel po silnici č. 7 ve směru od Chomutova na obec Hora sv. Šebestiána s vozidlem VW Crafter 27letý muž z Duchcova. Dojel před ním jedoucí nákladní vozidlo, z nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem Daf s návěsem, které řídila žena ve věku 39 let z Plzně.Hasiči jej z havarovaného vozu vyprostili a zajistili vozy proti požáru. Kamion měl proraženou nádrž, hasiči z ní přečerpali 409 litrů nafty do sudů. V 0:10 byl zprůjezdněn jeden jízdní pruh a v 1:46 po odtažení havarovaného kamionu byla komunikace plně průjezdná.

Při kolizi utrpěl bohužel řidič zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel, nikdo jiný zraněn nebyl. Alkohol byl u řidičky vyloučen na místě provedenou dechovou zkouškou, celková škoda se vyšplhala na 2 450 tisíc korun. Samotná příčina dopravní nehody je předmětem dalšího vyšetřování chomutovských policistů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.