Drama na slavném americkém bulváru: muž v prasečí masce zabil jednoho člověka, pak se zabarikádoval v autobuse

Drama na slavném americkém bulváru: muž v prasečí masce zabil jednoho člověka, pak se zabarikádoval v autobuse
25 / 03 / 2017, 22:30

V Las Vegas útočil muž, který měl prasečí masku.

Hotel Cosmopolitan a okolí lasvegaského bulváru bylo evakuováno kvůli střelci v prasečí masce, který spustil palbu ve slavném casině Bellagio, jíž podlehl jeden člověk. Nejméně jeden další byl pak zraněn. Podle svědků muž vstoupil do casina a začal kolem sebe bezhlavě pálit.

 

Útočník se pak zabarikádoval v autobuse, policie s ním vyjednává. Na místě je i taktická jednotka a tým SWAT. Motiv útočníka zatím není znám. Podle policie však jde už o druhý takový incident během 24 hodin.

 

Podrobnosti připravujeme... 

psali jsme:

Střelba v obchodním centru v americkém Burlingtonu, tři mrtví

 

Zdroj: dailymail.co.uk, rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.