Dramatické video: Radikálního muslima, který pobodal čtyři lidi v centru Haagu, zatýká policie

Dramatické video: Radikálního muslima, který pobodal čtyři lidi v centru Haagu, zatýká policie
06 / 05 / 2018, 15:15

Radikální muslim pobodal v centru Haagu předtím čtyři lidi, než byl dopaden policií. Svědkové vypověděli, že měl křičet při útoku Allahu akbar.

Policie kvůli incidentu uzavřela v sobotu rozsáhlou oblast blízko hlavní vlakové stanice. Podle policie neznámý muž - radikální muslim - pobodal odpoledne čtyři lidi, kteří museli být se zraněními převezeni do nemocnice.

Proti muži pak policisté použili zbraň, když jej několikrát střelili do nohou. Útočník tak musel také být ošetřen v nemocnici. Policie k incidentu dále uvedla, že muž byl již předtím známý pro své ,,zmatené" jednání, jiné zprávy však poukazují na to, že útočil extremista. Podle svědků totiž při útoku křičel zřetelně Alláhu akbar!


Na dramatickém videu kolujícím nyní po sociálních sítích můžeme vidět tři policisty, jak po útočníkovi, který se snaží utéct střílí, aby jej posléze zatkli.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Zdroj: standard.co.uk

Tagy článku