Dramatické video: Radikálního muslima, který pobodal čtyři lidi v centru Haagu, zatýká policie

Dramatické video: Radikálního muslima, který pobodal čtyři lidi v centru Haagu, zatýká policie
06 / 05 / 2018, 15:15

Radikální muslim pobodal v centru Haagu předtím čtyři lidi, než byl dopaden policií. Svědkové vypověděli, že měl křičet při útoku Allahu akbar.

Policie kvůli incidentu uzavřela v sobotu rozsáhlou oblast blízko hlavní vlakové stanice. Podle policie neznámý muž - radikální muslim - pobodal odpoledne čtyři lidi, kteří museli být se zraněními převezeni do nemocnice.

Proti muži pak policisté použili zbraň, když jej několikrát střelili do nohou. Útočník tak musel také být ošetřen v nemocnici. Policie k incidentu dále uvedla, že muž byl již předtím známý pro své ,,zmatené" jednání, jiné zprávy však poukazují na to, že útočil extremista. Podle svědků totiž při útoku křičel zřetelně Alláhu akbar!


Na dramatickém videu kolujícím nyní po sociálních sítích můžeme vidět tři policisty, jak po útočníkovi, který se snaží utéct střílí, aby jej posléze zatkli.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Zdroj: standard.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace