Vykopávky nacistického vlaku se zlatem pohledem dronu

Vykopávky nacistického vlaku se zlatem pohledem dronu
Popisek: Ilustrační foto
21 / 08 / 2016, 14:00

Aktuální záběry z místa, kde by se měl nacházet legendární nacistický vlak plný zlata.

Psali jsme: Pancéřový vlak se zlatem na 99 % existuje

Údajný vlak vzbuzuje fascinaci celého světa poté, co dva hledači pokladů z Německa a Polska tvrdí, že znají umístění vlaku a nyní jak ukazuje video, pomocí těžké techniky se snaží k tomuto místu dostat.

Polák Piotr Koper a Němec Andreas Richter a jejich tým provádí vykopávky v okolí 65. kilometru železniční trati mezi Vratislaví a Walbrzychem.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace