Dron zachytáva boje v Sýrii a kapituláciu jednotiek Islamského štátu

Dron zachytáva boje v Sýrii a kapituláciu jednotiek Islamského štátu
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
19 / 04 / 2016, 12:00

"Teroristi sa snažia odolať, ale ich úsilie je márne,'' uvádza sa v sýrskej správe. Toto video bolo zverejnené v nedeľu a už má viacej ako 20 000 zhliadnutí.

Vo videu sú zobrazené boje blízko Damašku, kde sýrska armáda porazila jednotky Islamského štátu. Na záberoch, ktoré zhotovil nad bojiskom dron, vidíme mnoho techniky, či už bojové transportéri alebo tanky a inú pozemnú techniku.

Sýrske jednotky dosiahli ďalšie významné víťazstvo proti radikálom, je to ďalší významný úspech, po nedávnom dobití historického mesta Palmýra. Sýrske jednotky už majú nad Islamským štátom veľkú prevahu, hlavne vďaka pol roka trvajúcim náletom zo strany Ruskej federácie. Aj vďaka Rusku sa podaril zvrat v občianskej vojne, ktorá v Sýrii zúri už od roku 2011.

VIDEO: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace