„Drž hubu, ať můžu mluvit,“ okřiknul šejk televizní moderátorku

„Drž hubu, ať můžu mluvit,“ okřiknul šejk televizní moderátorku
Autor: MEMRITVVideos|Popisek: „Drž hubu, ať můžu mluvit,“
14 / 03 / 2015, 13:00

14.3.2015 / S někým se prostě interview dělat nedá! Dokazuje to ostrá rozepře, která se strhla mezi novinářkou a hostem v přímém televizním vysílání libanonské televizní stanice Al Jadeed. Poté, co padlo ze strany muslimského učence působícího v Londýně vůči moderátorce několik hrubých poznámek, novinářka rozhovor ukončila.

Moderátorka Rima Karaki zpovídala šejka a islámskou autoritu Hani al – Seba'i ohledně důvodů, proč se mladí lidé, včetně křesťanů, přidávají na stranu Islámského státu.

Když se rozvlekle hovořící muslim nebyl schopen vyjádřit, na co byl tázán, moderátorka ho poprosila, aby se vrátil k tématu. To muslima rozžhavilo do běla. "Nepřerušuj mě, budu odpovídat, jak se mi zlíbí. Nebudu odpovídat, jak se mě ptáš, protože jsem tu, abych sloužil idejím, kterým věřím,“ zvýšil hlas Hani al – Seba'i.

Moderátorka si to nenechala líbit a ve vší slušnosti opět volala hosta k disciplíně a k odpovědím na své otázky. "Respektujeme vás a víme, že chcete dát ucelené odpovědi, ale náš čas je bohužel omezený,” apelovala.

To však ještě zvýšilo agresivitu šejka, který znovu zopakoval svou tezi, že novinářka nemá právo ho přerušovat: “Sloužím idejím, kterým věřím.” “V tomto studiu já vedu show. Nemáme dost času. Když budeme mluvit o historii, nedostaneme se k našemu tématu…Já jsem ta, která rozhoduje (o čem se bude mluvit),” nenechala se odbít moderátorka, která se už také dostala do varu.

“Rozhoduj si, jak chceš, já si budu dělat, co budu chtít,“ pokračoval v nikam nevedoucí konverzaci Hani al – Seba'i a nakonec přitvrdil: “Drž hubu, ať můžu mluvit. Je pod mou úrovní dělat s tebou rozhovor, jsi žena…“

Poté, co tomu takto nasadil korunu, se ho Rima Karaki zeptala, jak může jako respektovaný šejk tato slova vůbec říci televizní moderátorce. „Já jsem respektovaný, ať se ti to líbí nebo ne,“ pokračoval v absurdní komedii rozzuřený muslim. Moderátorka se nakonec rozhodla nepovedené interview ukončit.

Zdroj: YouTube, MEMRITVVideos

Psali jsme také:

Pravá tvář českého islámu? Domácí násilí a mnohoženství.

Varování před šířením ideologie džihádu v ČR

Islámský stát - bezpečnostní hrozba číslo jedna

Evropa znásilněná islámem

Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!

Existence žen je protiislámská! 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace