Dva migranti sexuálně obtěžovali nezletilé dívky v bazénu pod vodou

Dva migranti sexuálně obtěžovali nezletilé dívky v bazénu pod vodou
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: dívky v bazénu
11 / 02 / 2017, 19:30

Další případ sexuálního obtěžování migrantů, tentokrát v Německu.

Dva migranti ve věku 23 a 34 let sexuálně obtěžovali pět dívek, kterým bylo od 12 do 14 let. Muži se ucházeli o azyl v neměckém městě Bad Oldesloe ve spolkové zemi Šlesvicko-Holštýnsko, kde také došlo k incidentu v místním bazénu.

Muži měli obtěžovat pět dívek pod vodou. Když si toho všimli plavčíci, tak okamžitě muže vykázali z bazénu a zavolali policii. Ta muže zadržala obvinila ze sexuálního obtěžování.

Incident v bazénu není zdaleka jediným, který se v Německu stal. Například německé město Düsseldorf se stalo místem, kde docházelo k mnoha podobně motivovaným útokům ze strany migrantů.

Minulý rok se proto rozhodla Spolková asociace německých plaveckých profesionálů, že bude trénovat migranty, aby se stali sami plavčíky a záchranáři. Cílem je významné snížení sexuálně motivovaných incidentů v bazénech. Některá města jako například Mnichov či Bornheim už zakázalo navštěvovat lidem z uprchlické komunity veřejná koupaliště.

 

související:

VIDEO: Ženy si mohou za sexuální obtěžování samy, protože se oblékly moc ,,západně", řekl indický ministr o novoročním sexuálním násilí

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.