Dva mrtví po brutálním útoku nožem v britském Wolverhamptonu

Dva mrtví po brutálním útoku nožem v britském Wolverhamptonu
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: útok nožem
08 / 03 / 2017, 13:15

Útočník dnes ubodal dva lidi v britském města Wolverhampton.

Dva mrtví - takový je výsledek incidentu, který se odehrál v britském Wolverhamptonu. Podle policie zemřel muž a žena, oběma bylo kolem třiceti let. Dalších několik lidí je po útoku neznámého pachatele v péči lékařů. Jedna žena utrpěla vážné zranění břicha a nachází se v kritickém stavu.

Na místo útoku se sjíždějí policejní vozy, helikoptéry a psovodi. Útočník se zabarikádoval v bytě, policisté proti němu použili omračovací granáty, aby jej mohli zadržet. Muž si měl podle policie sám po útoku přivodit zranění.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme: 

Plánoval vraždu Merkelové, pobodal kolínskou primátorku. Byl odsouzen na 14 let

Další případ napadení duchovního: Žadatel o azyl pobodal v Belgii kněze

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.