Dva Palestinci s noži se pokusili dostat do autobusu plného dětí

Dva Palestinci s noži se pokusili dostat do autobusu plného dětí
Popisek: Ilustrační obrázek
22 / 10 / 2015, 14:00

Palestinští muži ozbrojení noži se snažili dostat do autobusu na převoz dětí, naštěstí byli vytlačeni lidmi uvnitř vozidla.

Poté co byli vyhozeni v městě Beit Shemesh v západním Jeruzalémě, pobodali na autobusové zastávce muže, sdělila mluvčí policie Luba Samri.

Policie oba útočníky postřelila, jeden z nich po převozu do nemocnice zemřel na následky svých zranění. V nemocnici skončil i pobodaný Izraelec.

Oba útočníci na sobě měli trička se symbolem radikální islamistické skupiny, řekla Samri. Policie je identifikovala jako obyvatele města Zurif na západním břehu Jordánu.

A jak Palestinci vychovávají svoje děti? Jen tak pro představu...

Zdroj: CNN

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace