Dvacet nových bezpečnostních vozidel VW Caddy pro G4S Cash Solutions

Dvacet nových bezpečnostních vozidel VW Caddy pro G4S Cash Solutions
Autor fotografie: Společnost G4S Cash Solutions (CZ)|Popisek: VW Caddy pro G4S Cash Solutions
29 / 10 / 2015, 10:30

Nejmodernější bezpečnostní technologie od dodavatele Apprich Secur a vhozové trezory od společnosti Gehrer se systémem zabarvení hotovosti v případě napadení.

Společnost G4S Cash Solutions (CZ), přední poskytovatel cashových služeb spojených s manipulací s hotovostí, zařadila do svého vozového parku dvacet nových automobilů značky VW Caddy, která jsou vybavena nejmodernější bezpečnostní technologií od dodavatele Apprich Secur a vhozovým trezorem od společnosti Gehrer se systémem zabarvení hotovosti v případě napadení. Jedná se o první vlnu obměny a modernizace vozového parku, kterou má G4S Cash Solutions (CZ) pro nejbližší roky v plánu.

Vozidla jsou vybavena také GPS a dálkovým ovládáním bezpečnostních systémů z centrálního operačního střediska, ze kterého lze zásilku v případě napadení či jiné krizové situace znehodnotit.

„Pevně věřím, že investice do nových technologií, včetně postupné obměny a modernizace vozového parku, zvýší konkurenceschopnost společnosti G4S, ale že bude také přínosem pro naše klienty, kterým jsme schopni zaručit profesionální služby v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi na trhu,“ říká Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace