Dvacet nových bezpečnostních vozidel VW Caddy pro G4S Cash Solutions

Dvacet nových bezpečnostních vozidel VW Caddy pro G4S Cash Solutions
Autor fotografie: Společnost G4S Cash Solutions (CZ)|Popisek: VW Caddy pro G4S Cash Solutions
29 / 10 / 2015, 10:30

Nejmodernější bezpečnostní technologie od dodavatele Apprich Secur a vhozové trezory od společnosti Gehrer se systémem zabarvení hotovosti v případě napadení.

Společnost G4S Cash Solutions (CZ), přední poskytovatel cashových služeb spojených s manipulací s hotovostí, zařadila do svého vozového parku dvacet nových automobilů značky VW Caddy, která jsou vybavena nejmodernější bezpečnostní technologií od dodavatele Apprich Secur a vhozovým trezorem od společnosti Gehrer se systémem zabarvení hotovosti v případě napadení. Jedná se o první vlnu obměny a modernizace vozového parku, kterou má G4S Cash Solutions (CZ) pro nejbližší roky v plánu.

Vozidla jsou vybavena také GPS a dálkovým ovládáním bezpečnostních systémů z centrálního operačního střediska, ze kterého lze zásilku v případě napadení či jiné krizové situace znehodnotit.

„Pevně věřím, že investice do nových technologií, včetně postupné obměny a modernizace vozového parku, zvýší konkurenceschopnost společnosti G4S, ale že bude také přínosem pro naše klienty, kterým jsme schopni zaručit profesionální služby v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi na trhu,“ říká Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

Tagy článku