Dvě pohřešované dívky z Karlovarska jsou v ohrožení života.

Dvě pohřešované dívky z Karlovarska jsou v ohrožení života.
Autor fotografie: Policie ČR/ Pátrání / Dítě v ohrožení|Popisek: Kateřina Kardošová a Lucie Hlavatá
12 / 01 / 2016, 09:15

AKTUALIZOVÁNO / Policie dívky našla ve Zlíně.

Policie je po dvou dnech našla ve Zlíně v jednom z obchodních center. Podle informací policie tam měly domluvenou blíže neurčenou schůzku. Obě školačky jsou v pořádku a měly by se co nejrychleji vrátit k rodinám. V případu původně panovaly obavy, že by si dívky mohly ublížit. Zdroj: rozhlas.cz

Karlovy Vary - Policisté vyhlásili pátrání po dvou dívkách ve věku 13 a 14 let z Karlovarska. Obě kamarádky ráno nepřišly do školy, policie přijala oznámení v pondělí kolem 17:00. Mohou být v ohrožení života, řekla ČTK policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Policie zařadila pohřešované dívky do databáze Dítě v ohrožení a intenzivně zjišťuje, kde mohou být.

Čtrnáctiletá Lucie Hlavatá je 150 centimetrů vysoká, štíhlé postavy, má světlé mikádo a nosí červené brýle. Na sobě měla naposledy černou bundu, černé kozačky, šedou čepici, modré džíny a šedou šálu. Vypadá na 13 až 15 let.

Třináctiletá Kateřina Kardošová je 172 centimetrů vysoká, má hubenou postavu a dlouhé hnědé vlasy. Naposledy měla dívka na sobě černou bundu s kožíškem, šedivé džíny, černé vyšší boty, béžovo-růžovou šálu a dioptrické brýle černomodré barvy. Vypadá na 12 až 15 let.

Policisté mají u jedné z pohřešovaných dívek důvodné podezření, že si chce ublížit na zdraví, u druhé je to také možné, uvedla mluvčí. Jakékoli bližší informace k pohřešovaným dívkám mohou lidé oznámit na nejbližším oddělení policie nebo zavolat na linku 158.

 

Tagy článku