VIDEO: Dvojitá exploze v obchodním centru v thajské provincii Pattani: Nejméně 42 zraněných

VIDEO: Dvojitá exploze v obchodním centru v thajské provincii Pattani: Nejméně 42 zraněných
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
09 / 05 / 2017, 10:45

Nejméně 42 lidí bylo dnes zraněno při dvou po sobě jdoucích explozích v obchodním centru v thajské provincii Pattani. Podle deníku Independent mělo explodovat auto naplněné trhavinami u jednoho z východů obchodního centra.

 /AKTUALIZOVÁNO/ Dva výbuchy dnes ochromily obchodní centrum a jeho okolí v thajské provincii Pattani. Při explozích utrpělo zranění nejméně 42 lidí. Zdva z nich jsou ve vážném stavu. Původní informace, na které se odkazoval deník Independent, hovořily jen o 10 zraněných. Podle policie měli neznámí muži ,,poslat" auto s výbušninami do jednoho ze vchodů obchodního centra a pak utekli. Druhý výbuch následoval bezprostředně po prvním. Policie podezřívá z útoku muslimské separatisty, kteří dlouhodobě svádí boje s vládou na jihu Thajska.

 

 

 

Podrobnosti připravujeme...

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.