Elektronický zabezpečovací systém AMAX panel 2000 – jednoduché a spolehlivé

Elektronický zabezpečovací systém AMAX panel 2000 – jednoduché a spolehlivé
Autor fotografie: cz.boschsecurity.com|Popisek: AMAX panel 2000
05 / 02 / 2015, 06:30

Elektronický zabezpečovací systém AMAX byl navržen tak, aby dokázal splňovat speciální požadavky místních zákazníků nebo malých komerčních podniků. Řídící jednotky jsou velmi snadno ovladatelné díky easy-to-use keypadu.

Elektronický zabezpečovací systém AMAX byl navržen tak, aby dokázal splňovat speciální požadavky místních zákazníků nebo malých komerčních podniků. Řídící jednotky jsou velmi snadno ovladatelné díky easy-to-use keypadu.

Produkt samozřejmě poskytuje kvalitu a spolehlivost vlastní všem produktům společnosti Bosch – navíc podpořenou normou EN50131-3 stupně 2. Výchozí před-naprogramování 90 procent všech aplikací pomáhá elektronické zabezpečovací systém AMAX velmi snadno a rychle instalovat, což Vám zajistí větší příjmy.

AMAX panel 2000

Snadná instalace a ovládání

Díky svému výchozímu programu, který obsahuje 90% všech aplikací, umožňuje AMAX snadnou a nákladově efektivní instalaci. Funkce zapamatování programování umožňuje snadné programovaní několika podobných instalací.

Díky své intuitivní LED nebo LCD ICON klávesnici a vhodně strukturovanému menu je systém ovladatelný bez jakékoliv námahy a zajišťuje bezproblémové použití. Díky tomu, že zákazníkům stačí pouze krátká chvíle na to naučit se zacházet s řídící jednotkou; není pro používání potřeba žádná předešlá znalost EZS systémů.

Nadčasová poplašná komunikační technologie

O spuštění poplachu může být automaticky informován také Váš soused nebo monitorovací centrum. Řídící jednotka podporuje několik možností přenosu, včetně komunikace pomocí telefonní sítě (PSTN kumunikátor) a internetu (drátové IP nebo bezdrátové GPRS).

Ideální řešení EZS

AMAX EZS systémy byly speciálně vyvinuty k inteligentní ochraně vašeho domova nebo malého až středně velkého podniku. Jedná se o kompletní řešení, které Vám také umožní integrovat periferie jako například špičkové detektory a easy-to-use keypady. Připojeny mohou být také požární detektory nebo IP kamery.

Aplikace

Váš bezpečnostní systém od společnosti Bosch Vám vždy zajistí klid v duši. Kdykoliv odejdete z domu EZS poplašné systémy AMAX Vám poskytnou dodatečnou ochranu proti nebezpečí hrozícímu vašemu životu i majetku.

Kontrola pomocí živého videa
Další výhodou poplašného systému AMAX je jeho podpora kontroly pomocí živého videa, kterou provádí pomocí IP kamer od společnosti Bosch. Poté co je zákazník nebo monitorovací centrum upozorněno, že byl spuštěn poplach, má uživatel možnost, například pomocí svého chytrého telefonu, spustit video a pozorovat, co přesně zpustilo poplach a zda je narušitel stále přítomen.

Spolehlivá kvalita od společnosti Bosch

Stejně jako všechny ostatní produkty společnosti Bosch je i EZS poplašný systém AMAX vysoce kvalitní a spolehlivý. EZS systémy AMAX byly testovány a certifikovány nezávislými laboratořemi a získaly schválení EN 2. třídy, které garantuje charakteristiky dodatečné kvality a výkonu, jako jsou spolehlivost a robustnost produktů.

Mezioborové výzkumné týmy definují naší produkci a kontrolní strategie, stejně jako jejich implementaci v rozličných lokacích. Interní standardy zajištění kvality podporují klíčové jádrové procesy, jako jsou například vývoj, produkce, logistika a nákup a monitorují produkci od přijetí zboží až po vytvoření konečného produktu.

Zdroj: cz.boschsecurity.com

Produktové video

 

Psali jsme také:

Pořiďte si profesionální a jednoduchý videodohled

Enkodéry - elixír mládí pro analogové kamerové systémy

Nové požární detektory Bosch zvyšují účinnost detekce

Bosch rozšiřuje portfolio řady Amax

Bosch Remote Control Security i pro Android

 

 

Tagy článku