Elitní vojenská škola má problém: Poručice popsala sexuální zvrácenosti v kurzu

Elitní vojenská škola má problém: Poručice popsala sexuální zvrácenosti v kurzu
Autor fotografie: Pixabay.com/cs|Popisek: vojačka
06 / 02 / 2017, 18:30

Vyšetřování zjistilo, že na elitní vojenské škole v německém docházelo k sexuálním zvrácenostem a obtěžování.

Deník Spiegel informoval, že vojenští rekruti i personál na prestižní vojenské škole v Pfullendorfu se stal obětí sadistických sexuálních praktik a pravidelného sexuálního zneužívání. Museli se povinně zúčastnit i jiných surových rituálů.

Podle vojenské důstojnice byly sexuální zvrácenosti například zcela běžné během lékařského tréninkového výcviku. Poručice, která se také stala jednou z obětí sadistických sexuálních rituálů, vypověděla, že instruktoři ji a další nutili do ,,úplně nesmyslných a sexuálně zaměřených cvičení". Ta například zahrnoval povinné zasunování předmětů, jako třeba tampónů, do zadní části těla mužů i žen. Instruktoři si vše vždy pečlivě natáčeli.

,,Nesexuální" praktiky pak představovala šikana rekrutů, kdy například instruktoři vojáka svázali na několik hodin ke stromu a pak na něho stříkali vodu z hadice. Vyšetřování na vojenské škole zjistilo, že vojáci byli surově biti a byla jim skoro neustále odpírána svoboda pohybu.

Představitelé německé armády uznali ve svém prohlášení, že na vojenské škole v Pfullendorfu ,,docházelo ke značnému množství incidentů, které se objevily v treninkovém centru speciálních operací". Armáda bere události, k nimž došlo, vážně, o čemž svědčí výrok ministryně obrany Ursuly von der Leyenové, která prohlásila, že to, co se stalo na vojenské škole v Pfullendrofu, je ,,odpudivé a opovrženíhodné".

 

psali jsme:

VIDEO: Ženy si mohou za sexuální obtěžování samy, protože se oblékly moc ,,západně", řekl indický ministr o novoročním sexuálním násilí

 

Zdroj: heatst.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.