VIDEO/Erdogan rozmluvil sebevrahovi skok do Bosporu

VIDEO/Erdogan rozmluvil sebevrahovi skok do Bosporu
Popisek: Erdogan zvládá vše - zachraňovat lidské životy a ještě při tom vyřizovat telefonní hovory
26 / 12 / 2015, 10:30

VIDEO/Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan prý zabránil skoku muže do Bosporu. Incident se stal včera, když prezidentská kolona zastavila právě na mostu, ze kterého se nešťastník chystal skočit. Na videu to ale vypadá, že podstatnou část záchranné akce odvedla především prezidentova ochranka.

Celý incident je zachycen na videu, protože na místě byly přítomny i televizní štáby. Prezident Erdogan za celou dobu nevystoupil ze své limuzíny, ani nepřerušil telefonní hovor. Muži ale patrně stačila vidina toho, že si podá ruku se samotným prezidentem k tomu, aby ustoupil od úmyslu skoncovat se životem. 

Agentura AFP ale líčí situaci trochu jinak : "Jako řečník schopný uchvátit davy prezident Erdogan využil své výmluvnosti...". Prezident podle AFP rozmlouval s potenciálním sebevrahem, identifikovaným jako Vezir Ç., staženým okénkem, a dosáhl toho, čeho se kolemjdoucí a policisté marně snažili půldruhé hodiny - muži jeho úmysl rozmluvil a ten mu vděčně políbil ruku.

Podívejte se na video a udělejte si obrázek sami:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace