EUROPEAN INSTITUTE již tradičně zajišťovala VIP ochranu Evropských cen TREBBIA

EUROPEAN INSTITUTE již tradičně zajišťovala VIP ochranu Evropských cen TREBBIA
Popisek: Ilustrační obrázek
11 / 07 / 2017, 18:15

V neděli 18. června 2017 se uskutečnil ve Španělském sále Pražského hradu již 16. ročník předávání Evropských cen TREBBIA (//trebbia.eu/), který organizuje Nadační fond TREBBIA ve spolupráci s Galerií MIRO.

Záštitu nad Slavnostním ceremoniálem převzali: 

MILOŠ ZEMAN, prezident ČR
LUBOMÍR ZAORÁLEK, ministr zahraničních věcí ČR
DANIEL HERMAN, ministr kultury ČR
VLADIMÍR DLOUHÝ, prezident HK ČR

Benefiční galavečer vysílala přímým přenosem Česká i Slovenská televize. Moderátory večera byli Jitka Novotná, Česká televize a Ľubomír Bajaník, Slovenská televize.

Trebia

Společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT je tradičním partnerem večera a kromě jiného, zajišťovala VIP ochranu celé akce. Odpovědnost zaměstnanců společnosti byla značná, protože večera se zúčastnilo mnoho významných osobností politického, kulturního i společenského života.

Oceněno bylo 7 osobností z různých oborů umění a mecenášů kultury:
Vladmír Lekeš – Mezinárodní cena za podporu kultury a umění (Česko)
Jacqueline Teissier Okuma - Mezinárodní cena za podporu kultury a umění (Švýcarsko/Japonsko)
Joska Skalník – Mezinárodní cena za tvůrčí činnost (Česko)
Juraj Kukura – Mezinárodní cena za tvůrčí činnost (Slovensko/Německo)
Michal Bycko – Mezinárodní cena za přínos k dialogu národních kultur (Slovensko)
Irina Aleksandrovna Antonova - Mezinárodní cena za přínos k dialogu národních kultur (Rusko)
Vadim Petrov – Mezinárodní cena za celoživotní dílo (Česko)
V rámci galavečera proběhla dražba výtvarných děl známých osobností.

Výnos z benefiční dražby byl předán rovným dílem Nadaci Krása pomoci založenou Taťánou Kuchařovou a Nadačnímu fondu TREBBIA.

Dražby se zúčastnili například Topmodelka Linda Vojtová, která přiletěla z New Yorku do rodné Prahy, aby podpořila svého dědečka Vadima Petrova při převzetí ceny TREBBIA 2017, zpěvák Janek Ledecký, který vydražil obraz od muzikanta Ronnieho Wooda ze skupiny Rolling Stones, ale i jednatel a majitel společnosti EUROPEAN INSTITUTE Ing. Vladislav Stanko, MBA, který vydražil obraz od slovenského herce Juraje Kukury s názvem Stárnutí a přispěl tak na výše uvedené charitativní účely.

Zdroj: EUROPEAN INSTITUTE 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.