EUROPEAN INSTITUTE tradičním partnerem Mistrovství světa IPCA tělesně postižených šachistů 2018

EUROPEAN INSTITUTE tradičním partnerem Mistrovství světa IPCA tělesně postižených šachistů 2018
01 / 07 / 2018, 12:30

Ve dnech 21. 6. - 30. 6. 2018 v Top Hotelu Prague & Congress Centre v Praze proběhl již 18. ročník MS IPCA tělesně postižených šachistů 2018. Hlavní záštitu nad akcí převzal Magistrát hlavního města Prahy, jmenovitě radní pro zdravotnictví pan Ing. Radek Lacko. Mistrovství proběhli pod organizací ředitelky turnaje pí. Evy Marie Valentové, ve spolupráci se Šachovým svazem ČR a již tradičně jako hlavní partner mistrovství světa podpořila i naše společnost EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION.

Absolutním vítězem a mistrem světa IPCA v šachu 2018 se stal Igor Yarmonov z Ukrajiny, na druhém místě skončil Andrei Gurbanov z Izraele a na třetím místě se umístil Lukasz Nowak z Polska. Mistryní světa v ženské kategorii se stala Světlana Gerasimova z Ruské federace.

Dne 29.6.2018 při slavnostním vyhlášení výsledku předali mistrům světa trofeje, medaile, diplomy, finanční i věcné ceny ředitelka mistrovství pí. Eva Marie Valentová, za Český svaz tělesně postižených sportovců, z.s. předsedkyně pí. Mgr. Radka Kučírková, velmistr p. David Navara, velmistr p. Sergei Movsesian, hlavní mezinárodní rozhodčí p. JUDr. Ivan Syrový, PhD., za sponzory pí. Petra Gernerová z CZECH PRODUCTION a p. Ing. Vladislav Stanko, MBA nezávislý kandidát do komunálních voleb 2018 v SR a jednatel EUROPEAN INSTITUTE.  

EUROPEAN INSTITUTE

Ve speciální kategorii, kterou p. Ing. Vladislav Stanko, MBA vyhlásil pro nejlépe umístěného hráče z ČR a SR uspěl p. Milan Babula z ČR, který se v celkovém pořadí umístil na pátém místě. Od EUROPEAN INSTITUTE získal poukaz na studium MBA, MPA, nebo LL.M., které mu osobně předal jednatel p. Ing. Vladislav Stanko, MBA společně s velmistry p. Davidem Navarou a p. Sergeiem Movsesianem.

Nejlepším Slovákem byl Juraj Zavarský, který skončil celkově 32.

Pro všechny zúčastněné šachisty připravila EUROPEAN INSTITUTE malou pozornost v podobě tradičních lázeňských oplátek z Karlových Varů. Na závěr slavnostního vyhlášení MS IPCA 2018 poděkoval Ing. Vladislav Stanko, MBA ředitelce mistrovství světa pí. Evě Marii Valentové a jejímu týmu za skvělou organizaci a péči o hendikepované sportovce v průběhu celého pobytu v ČR, za zajištění prohlídek historického centra, komorního koncertu, doprovodního programu a všechny účastníky pozval na oslavu 100. výročí vzniku 1. Československé republiky v Muzeu TGM v Lánech a v legendární divadle Semafor v Praze dne 28.10.2018.       

Zdroje:

MS IPCA 2018

//ipca2018.com/

Šachový svaz ČR

//www.chess.cz/mistrovstvi-sveta-telesne-postizenych-sachistu-v-praze/

//chess-results.com/tnr352327.aspx?lan=5&art=2&rd=6&fed=CZE

Český svaz tělesně postižených sportovců, z.s.

//www.cstps.cz/

EUROPEAN INSTITUTE

//www.european-institute.cz/

 

                          Pro zájemce o kvalitní a cenově dostupné studium MBA, MPA a LL. M.

garantujeme v rámci PR akce slevu 20% na všechny studijní programy, tablet zdarma a losování o                                                 romantický pobyt na státním zámku Sychrov

                                                         pro přihlášky zaslané do 31.7.2018.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace