EUROPEAN INSTITUTE zajišťovala VIP ochranu GEORGIAN EVENINGu v Sacre Coeur

EUROPEAN INSTITUTE zajišťovala VIP ochranu GEORGIAN EVENINGu v Sacre Coeur
28 / 05 / 2018, 21:30

Dne 24. května 2018 se v exkluzivním SACRE COEUR uskutečnil slavnostní večer k 100. výročí Gruzínské demokratické republiky ve spolupráci s Embassy of Georgia a International Alliance of Business in Europe, který jako partner podpořil i EUROPEAN INSTITUTE.

Nádherné vystoupení originálního folklorního souboru z Gruzie ocenili hosté z řad diplomatů, politiků a podnikatelů dlouhotrvajícím potleskem. Význační hosté mimo kulturního zážitku měli i možnost ochutnat originální vína gruzínské provenience.

Ochranka

Společnost EUROPEAN INSTITUTE z pozice partnera večera kromě jiného zajišťovala VIP ochranu celé akce. Odpovědnost zaměstnanců společnosti byla značná, protože večera se zúčastnilo mnoho významných osobností diplomatického, politického a společenského života.

Ochranka

Kulturnímu večeru předcházel dne 23.5.2018 diplomatický večer Gruzínské ambasády v ČR v Martinickém paláci na pražském hradě. Martinický palác patří mezi nejkrásnější renesanční stavby Prahy druhé poloviny 16. století.

Ochranka

Luzar a Stanko

Diplomatického večera se zúčastnili zástupci české vlády, parlamentu, diplomacie a zástupci gruzínské diaspory. Generální ředitel EUROPEAN INSTITUTE p. Ing. Vladislav Stanko, MBA osobně pozval J.E. p. Zaal Gogsadze, velvyslance Gruzie v ČR na oslavu státního svátku k 100. výročí vzniku první samostatné Československé republiky 28.10.2018 v Muzeu TGM v Lánech a Divadle SEMAFOR v Praze.

Zdroj: //european-institute.cz/ a //czech.mfa.gov.ge

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace