Evolveo FreeTalk XM2: Komunikujte bez poplatků

Evolveo FreeTalk XM2: Komunikujte bez poplatků
Popisek: Evolveo FreeTalk XM2
05 / 09 / 2017, 18:00

EVOLVEO FreeTalk XM2 je sada dvou vysílaček s dosahem až 8 km, která nabízí efektivní komunikaci bez dalších nákladů.

Být mobilní, stále v kontaktu a nezávislý. To jsou některé požadavky, které zapadají do obrazu dnešní doby. Novinkou v portfoliu produktů značky EVOLVEO, která tyto požadavky naplňuje, je sada ručních vysílaček FreeTalk XM2. Vysílačky najdou uplatnění v celé šíři aktivit: Od profesionální komunikace ostrahy, organizátorů velkých společenských akcí, pracovníků na stavbách, lesníků, myslivců přes sportovce a turisty při pobytu v přírodě nebo na cestách. Ať už vysílačky používáte kdekoli, jedno mají společné. Fungují bez ohledu na dostupnost mobilní sítě a bez dalších poplatků.

EVOLVEO FreeTalk XM2 je sada dvou vysílaček a dodává se s duální dobíjecí základnou. Vysílačky se vyznačují velkým LCD displejem, mají výkon 0,5 W a dosah v otevřeném prostoru až 8 km. Pracují ve standardu PMR 466, s frekvencí 446 MHz a s možností využít až 8 kanálů. Mezi další funkce patří VOX (aktivace hlasem), CALL (deset volacích tónů) nebo Roger Beep (potvrzovací signál). Vysílačky mohou využít až 38 CTCSS subkanálů. Samozřejmostí je funkce monitorování a skenování kanálů, ovládání hlasitosti a automatické potlačování šumu.

Atraktivní a praktický design je podpořen maskováním typu Army camouflage. Vysílačky mají integrovanou svítilnu. EVOLVEO FreeTalk XM2 spolehlivě komunikují se všemi vysílačkami typu PMR446.

 

Technické údaje

standard PMR446 

bezplatné spojení i v zahraničí

dosah až 8 km, v závislosti od stavu baterie, počasí, prostředí a překážek

velký podsvícený LCD displej

integrovaná LED svítilna

8 kanálů, frekvence 446 MHz

výkon 0,5 W

dobíjecí baterie 800 mAh jsou součástí balení

praktická nabíjecí základna

10 vyzváněcích tónů

barevné provedení Army camouflage

regulace hlasitosti

38 CTCSS subkanálů

VOX mód - automatická aktivace hlasem (3 úrovně)

CALL funkce - 10 volacích tónů

potvrzovací signál / Roger Beep

automatické potlačení okolního šumu

zvuková signalizace stisknutí tlačítek

skenování kanálů

monitorování aktuálního kanálu

zámek tlačítek

zobrazení stavu nabití baterie

možnost pro uchycení na opasek

 

Dostupnost a cena
Sada dvou vysílaček
EVOLVEO FreeTalk XM2 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 1290 Kč včetně DPH.

Web: //www.evolveo.eu/cz/freetalk-xm2

Facebook: //www.facebook.com/evolveoeu

 

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.