Evropa znásilněná islámem

Evropa znásilněná islámem
Autor fotografie: RJ|Popisek: Muslimské demonstrace v Londýně
18 / 12 / 2014, 18:45

18.12.2014 / Muslimští imigranti ve Švédsku a Norsku znásilní ročně tisíce evropských žen. Co nás ještě čeká?

Budou děti našich dětí ještě slavit křesťanské Vánoce?
Budou evropské ženy povinně nosit burky?
Bude v evropských ulicích hlídkovat "náboženská policie" - šaría? 
Bude povinná výuka islámu?

Evropa začíná bojovat s velkým problémem, o kterém se ale z médií nedozvíte. A proč taky? Vždyť je přece "úkolem a posláním všech států Evropské unie přijímat uprchlíky z třetích zemí, včetně imigrantů z islámských zemí." Kdo má opačný názor, je ocejchován za rasistu. 

O problémech, které ale s dalším příjímáním imigrantů zákonitě přijdou, jsme psali v článku Megalomanie Evropské unie může vést k sebezničení nebo v článku Dopustí Evropa sebezničení ve jménu politické korektnosti?

Problémy už začalo mít Švédsko a Norsko.

Tyto severské, a vždy "multikulturní" země totiž postihla masová epidemie znásilňování a trvá nepřetržitě od roku 2009. Statistiky ukazují, že drtivé většiny znásilnění se dopouštějí muslimští imigranti. Podle švédské Národní rady kriminality (Brottsförebyggande radet — Bra) bylo ve Švédsku za rok 2013 na policii nahlášeno 5900 případů znásilnění. Toto číslo je o něco nižší než v předchozím roce, přesto je – stejně jako v několika posledních letech – blízké cifře 6000, přes 300 znásilněných bylo mladších 15 let. (zdroj: Znásilněné Švédsko islámem, autor: Jiří Vítek, blog.idnes.cz)

Poznámka redakce: stejně jako v Česku, tak i ve Švédsku, Norsku a Dánsku, nejsou zveřejňovány oficiální statistiky, které by poukazovaly na přímou souvislost mezi páchanou trestnou činností a příslušností pachatelů k nějaké menšině, náboženství nebo vyznání. Podobné údaje by mohly vyvolat ve společnosti rasovou nesnášenlivost k této menšině.

Mladí muslimové prohlašují, že znásilnit nezahalenou bílou ženu není hříchem proti islámu ba naopak jde o trest pro nemuslimské ženy za jejich styl života.

Islám sice považuje znásilnění za těžký hřích a jako trest stanoví trest smrti, zároveň však disproporce mezi silou svědectví ženy a muže a jejich právy a povinnostmi zejména na poli sexuální morálky způsobuje, že podle striktně islámského práva znásilněná žena často nemá šanci dobrat se u soudu zastání, pokud nejsou jiní z pohledu islámského práva věrohodní svědci. V řadě případů by její pokus o obvinění násilníka skončil jejím uvězněním a popravou. Islám též obecně ukládá manželce povinnost podřídit se sexuálním požadavkům manžela, jinými slovy manželku podle něj nelze znásilnit, protože nemá právo pohlavní styk odmítnout. Určité místní varianty zvykového práva, kombinující islám s jinými tradicemi, pak navíc připouštějí znásilnění jakožto legální trest či součást trestu (byť zpravidla v rozporu s oficiálním právním systémem). 

//www.jihadwatch.org/

Zdroj: www.jihadwatch.org

Ne státní policii, chceme "šaría hlídky"

O tom, že islám je v současné době nejrychleji se šířící náboženství v Evropě jsme psali v článku Islamizace Evropy.

německém Wuppertalu se objevily hlídky islamistů v oranžových vestách, kteří sami sebe označují za „šaría policii“. Ve švédské Uppsale, kde jsou převážně muslimští obyvatelé, si nepřejí, aby tam hlídkovala švédská státní policie a je nahrazena náboženskou policií - šaríou. 

Katolická církev je smířlivá a v defenzívě

Dokonce i hlava katolické církve je vůči islámskému náboženství smířlivá (Papež a patriarcha vyzvali ke sblížení křesťanů a muslimů). Islámský stát není kacířský, "vzorem je sám Mohammed". Teolog Tomáš Halík uvedl v České televizi (Otázky Václava Moravce): "Evropa má morální povinnost přijmout uprchlíky z Blízkého východu a Afriky i přes možná rizika" a svobodnénoviny.eu doplňují "jako je podřezávaní krků, unášení a znásilňování jezídských žen." 

A čeští muslimové chtějí výuku islámu ve školách.

Jaký mají názor islámisté na západní civilizaci jsme psali několikrát (Islámská kolonizace světa? nebo Existence žen je protiislámská! nebo Islámský extremismus v Evropě aneb Evropo, budeš platit, vyhlazení je na programu!). 

Bezpečnostní riziko v Evropě se neustále stupňuje

Tisíce občanů evropských zemí bojující v řadách džihádistů za Islámský stát se budou vracet domů. Bezpečnostní riziko, které přináší návrat zkušených bojovníků vyškolených v zabíjení i v zacházení se zbraněmi a výbušninami, nenávidících vše co je neislámské je bezprecedentní. O tom se více dočtete v článku Jak se evropské státy vypořádají se svými občany bojujícími za Islámský stát?

Podobné riziko již podcenila multikulturní Austrálie a krutě se jí to vymstilo tento týden při útoku v Sydney.

Černé vyhlídky do budoucna?

Smutné je, že my Evropané musíme být vůči nepřizpůsobivým menšinám korektní a slušní. Ale především radikální muslimové mohou víceméně beztrestně vraždit "nepřizpůsobivé" příslušníky nejen západní (křesťanské) civilizace po celém světě. V tuto chvíli je asi naší jedinou a účinnou obranou nepřijímání uprchlíků z muslimských zemí. Bez ohledu na to, co tvrdí Brusel a ochránci lidských práv. Prozatím se naše vláda snahám EU o umístění části uprchlíků na našem území brání. Ale jak dlouho?

 

Psali jsme také:

150 žen toto úterý popraveno, protože odmítly sňatek s džihádisty

Islamistický Tálibán zavraždil v Pákistánu nejméně 130 osob včetně dětí

Islamisté zaútočili v australském Sydney

Kdo se rouhá bude popraven!

Německo hlásí rekordní počet žádostí o azyl

Hromadnou popravu inscenovali islamisté tak, aby šokovala svět maximální brutalitou.

 

 

 

Tagy článku