Evropě multikulturní obohacení stále nestačí. Kolik ho ještě bude chtít?

Evropě multikulturní obohacení stále nestačí. Kolik ho ještě bude chtít?
Autor: Flickr.com|Popisek: imigranti
20 / 12 / 2016, 19:00

KOMENTÁŘ / Svět pobouřila zpráva o vraždě mladé Němky Marie Ladenburgerové, kterou znásilnil a zavraždil teprve sedmnáctiletý afghánský uprchlík.

Zavražděná byla dcerou vysokého úředníka EU a navíc ve svém volném čase pomáhala v uprchlických zařízeních.

6.12.2016 / Tyto i další předchozí vraždy, které mají na svědomí uprchlíci, nahrávají otázce, kolik ještě Evropa snese tohoto multikulturního obohacení, aby pochopila, že migranti (samozřejmě ne všichni) tímto ,,obohacením" ani být nemohou, protože zvysoka pohrdají evropskou kulturou a jejími hodnotami.

Byly by pro ,,vítače" pádným důkazem desetitisíce či statisíce mrtvých Evropanů, kteří padnou rukama teroristů rekrutujících se z řad migrantů, a jež jsou přímo napojeni na Islámský stát? To je základní otázka, kterou ,,vítači" a jím podobní bohužel nikdy nepochopí.

Nerozumí však ani kauzální souvislosti mezi uprchlickou krizí a teroristickými útoky, jež Evropu ochromily. Možná tuto rovnici někdy pochopí, ale to už bude pro Evropu nejspíš příliš pozdě.

Je statisticky prokázáno, že mezi uprchlíky jsou a byli teroristé, kteří podnikali bombové nebo ,,jen" mačetové útoky. Například v belgickém Charleroi či v Marseille na začátku tohoto roku útočili uprchlíci napojeni na Islámský stát. Nebyli to v žádném případě psychicky vyšinutí jedinci, jak se nám to snažila servírovat mainstreamová média.

O to více je smutnější, že Angela Merkelová, která je jednoznačně spoluzodpovědná za ,,přivítání" uprchlíků v Německu, chce s tímto cejchem znovu kandidovat na kancléřku. Ještě smutnější je však fakt, že osud brutálně zavražděné studentky je jí úplně lhostejný. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace