Evropě multikulturní obohacení stále nestačí. Kolik ho ještě bude chtít?

Evropě multikulturní obohacení stále nestačí. Kolik ho ještě bude chtít?
foto: Flickr.com/imigranti

KOMENTÁŘ / Svět pobouřila zpráva o vraždě mladé Němky Marie Ladenburgerové, kterou znásilnil a zavraždil teprve sedmnáctiletý afghánský uprchlík.

Zavražděná byla dcerou vysokého úředníka EU a navíc ve svém volném čase pomáhala v uprchlických zařízeních.

6.12.2016 / Tyto i další předchozí vraždy, které mají na svědomí uprchlíci, nahrávají otázce, kolik ještě Evropa snese tohoto multikulturního obohacení, aby pochopila, že migranti (samozřejmě ne všichni) tímto ,,obohacením" ani být nemohou, protože zvysoka pohrdají evropskou kulturou a jejími hodnotami.

Byly by pro ,,vítače" pádným důkazem desetitisíce či statisíce mrtvých Evropanů, kteří padnou rukama teroristů rekrutujících se z řad migrantů, a jež jsou přímo napojeni na Islámský stát? To je základní otázka, kterou ,,vítači" a jím podobní bohužel nikdy nepochopí.

Nerozumí však ani kauzální souvislosti mezi uprchlickou krizí a teroristickými útoky, jež Evropu ochromily. Možná tuto rovnici někdy pochopí, ale to už bude pro Evropu nejspíš příliš pozdě.

Je statisticky prokázáno, že mezi uprchlíky jsou a byli teroristé, kteří podnikali bombové nebo ,,jen" mačetové útoky. Například v belgickém Charleroi či v Marseille na začátku tohoto roku útočili uprchlíci napojeni na Islámský stát. Nebyli to v žádném případě psychicky vyšinutí jedinci, jak se nám to snažila servírovat mainstreamová média.

O to více je smutnější, že Angela Merkelová, která je jednoznačně spoluzodpovědná za ,,přivítání" uprchlíků v Německu, chce s tímto cejchem znovu kandidovat na kancléřku. Ještě smutnější je však fakt, že osud brutálně zavražděné studentky je jí úplně lhostejný. 

Tagy