Evropští lídři v oblasti podnikové bezpečnosti se sejdou na ASIS Europe 2022 - nové rozšířené plenární zasedání se zaměří na Ukrajinu

Evropští lídři v oblasti podnikové bezpečnosti se sejdou na ASIS Europe 2022 - nové rozšířené plenární zasedání se zaměří na Ukrajinu
Autor fotografie: ASIS
05 / 05 / 2022, 15:15

Ve dnech 22. až 24. května 2022 se do Prahy vrátí konference ASIS Europe - Od rizika k odolnosti. Program byl rozsáhle aktualizován tak, aby se zabýval důsledky války na Ukrajině pro globální bezpečnost a obchodní operace. S již potvrzenou silnou účastí globálních korporací se rýsuje nepřehlédnutelná událost pro zavedené i začínající bezpečnostní lídry v Evropě i mimo ni.

PhDr. Tomáš Sedláček, Ph.D., renomovaný autor knihy Ekonomie dobra a zla a vládní poradce, vystoupí s úvodní přednáškou Válečná ekonomika a bude se zabývat ekonomickými a společenskými dopady, pokud se Západ pokusí Rusko ekonomicky zničit, a tím, jak to bude souviset s digitální ekonomikou bez hranic.

Interaktivní panelová diskuse, která bude následovat bezprostředně po klíčové přednášce, bude zahrnovat postřehy z komunity členů ASIS na Ukrajině a sdílení zkušeností mezi účastníky v Praze.

Akce spojuje dva klíčové prvky: odborníky na pódiu a rozsáhlý soubor odborných znalostí v publiku. Zcela nový formát programu bude zaměřen na diskusi, debatu, společné učení a čas na navazování kontaktů.

Eduard Emde, CPP, předseda konference ASIS Europe, vysvětluje: "Budou to tři roky, co se naše evropská komunita sešla osobně. Proto jsme letošní program od počátku koncipovali jinak, abychom maximalizovali čas na dialog, společné učení a navazování kontaktů."

Po plenárním zasedání bude jeden z konferenčních okruhů věnován vyvíjejícímu se rizikovému prostředí v souvislosti s otázkami, jako je geopolitické napětí, společenské nepokoje, technologie a vzestup umělé inteligence, kyberneticko-fyzikální problémy a ochrana soukromí a nové úvahy o cestovním riziku.

Souběžně se program bude zabývat také tím, jak bezpečnost podporuje obchodní strategii, ponoří se do toho, co pro bezpečnostní týmy znamenají cíle firemní udržitelnosti, interní spolupráce s oddělením řízení rizik, compliance a HR, jak efektivně fungovat ve vzdáleném pracovním prostředí, zapojení nové generace bezpečnostních talentů a jak se implementuje ESRM (Enterprise Security Risk Management).

Kromě toho se v sekci Inovace budou probírat nejnovější výzkumy a vývoj bezpečnostních nástrojů, technologií a řešení služeb.

Tento formát, který bude zahájen networkingovou akcí v neděli 22. května večer a na který budou navazovat dva dny konference a výstavy v pondělí a úterý, poskytuje ideální příležitost poznat Prahu i výjimečnou nabídku vzdělávání ASIS Europe.

Jaromír Průša, předseda české a slovenské pobočky ASIS, dodává: "Je to pro nás neuvěřitelná příležitost přivítat v Praze tolik bezpečnostních lídrů z celého světa. Pokud se zajímáte o bezpečnost, krizové řízení nebo odolnost, je to z hlediska vzdělávání i navazování kontaktů jedinečná akce, které se musíte zúčastnit."

Kompletní vstupenka Leadership Pass zahrnuje více než 30 hodin interaktivního vzdělávání, z nichž si můžete vybrat, více než 11 hodin vyhrazených pro networking a 20 CPE, které můžete získat. K dispozici je také varianta Show Pass zahrnující vybrané vzdělávání, workshop Aspiring Leaders a networking na výstavní ploše a recepce.

Veškeré podrobnosti a registrace na //asiseurope.org/.

Zdroj: Tisková zpráva

Tagy článku