Exkluzívne zábery samovražedného útoku v Afganistane, zverejnil ich Taliban

Exkluzívne zábery samovražedného útoku v Afganistane, zverejnil ich Taliban
Autor: Screenshot/Youtube
25 / 10 / 2016, 07:00

Členovia teroristickej organizácie Taliban, zverejnili na internete video, na ktorom sa samovražedný atentátnik, odpáli pri policajne stanici v Afganistane.

Video sa objavilo aj na serveri YouTube.com, kde má za pár dni takmer 80 000 zhliadnutí.

Tento samovražedný útok sa odohral v Afganistane, v južnej provincii Helmand.

Tieto zábery sú veľmi vzácne, sú to prvé zábery z dronu, ktoré zverejnila radikálna skupina Taliban na internete. Útok sa odohral začiatkom mesiaca.

Písali sme: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace