Exkluzívne zábery z oslobodzovania náčelníka Generálneho štábu Turecka.

Exkluzívne zábery z oslobodzovania náčelníka Generálneho štábu Turecka.
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
17 / 07 / 2016, 13:45

Oficiálna stránka tureckého premiéra Binaliho Yildirima na twitteri, pridala zábery, na ktorých je natočené oslobodzovanie náčelníka Generálneho štábu Turecka - Hulusiho Akara.

 

 

Binali Yildrim

,,Náčelník Generálneho štábu, Hulusi Akar, bol zachránený živý a zdravý. V súčasnej dobe pracuje v krízovom centre v Çankayi.''

Akara zajali vzbúrenci, avšak neskôr bol oslobodený počas operácie na leteckej základni, kúsok od Ankary.

 

Zdroj: Sputnik, Twitter, YouTube.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.