Exploze jedoucího VW Passat v centru Berlína

Exploze jedoucího VW Passat v centru Berlína
Autor: twitter.com/polizeiberlin/media
15 / 03 / 2016, 12:15

AKTUALIZOVÁNO / Řidičem vozidla by 43 letý muž, který byl v minulosti stíhán pro obchodování s drogami. Podle policie se jedná o podezření z organizovaného zločinu.

 Ráno po osmé hodině explodoval za jízdy po ulici Bismarckstrasse v centru Berlína VW Passat. Vůz se podle svědků otočil ve vzduchu a narazil do zaparkovaných aut. Obyvatelé přilehlých domů nesměli vycházet a měli uzavřít okna. Policie už potvrdila, že další výbuch nehrozí. Řidič zemřel na vážná poranění ještě před příjezdem sanitky.

Policejní mluvčí Carsten Mueller uvedl, že "vyšetřovatelé pracují na předpokladu, že se jednalo o výbušné zařízení" uvnitř nebo vně vozidla. Totožnost řidiče ještě není známá. Zdroj: independent.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace