VIDEO: Exploze uvnitř petrohradského metra zabila čtrnáct lidí. Ve městě byl vyhlášen výjimečný stav

VIDEO: Exploze uvnitř petrohradského metra zabila čtrnáct lidí. Ve městě byl vyhlášen výjimečný stav
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
03 / 04 / 2017, 14:00

Jedním z vagonů petrohradského metra zaduněla dnes exploze. Podle svědků jsou na místě mrtví. Agentura TASS uvádí deset obětí. Zatím se neví, zda šlo o teroristický útok. Informoval o tom server RT.

/AKTUALIZOVÁNO/ Petrohradským metrem dnes zaduněly dvě exploze. Agentura TASS uvedla, že zabily 14 lidí, dalších zhruba 50 zranily. V metru nyní operují zvláštní protibombové týmy a hledají další výbušniny. Podle agentury Interfax byly všechny stanice metra uzavřeny. Ve městě se nacházel v době výbuchů i ruský prezident Vladimir Putin, který se účastnil mediální konference a byl o události informován. Přislíbil, že incident bude pečlivě prošetřen. Policie nevyloučila, že se jedná o teroristický útok, ale připouští i jiné možnosti. V Petrohradu byl vyhlášen výjimečný stav.

 

 

 

 

 

Připravujeme podrobnosti...

 

psali jsme:

Exploze na Manhattanu zranila nejméně 29 lidí. Policie pátrá po dalších náložích

 

Zdroj: rt.com, tass.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace