Explózia v jednej z najväčších talianskych ropných rafinérii, 40 km južne od Milána

Explózia v jednej z najväčších talianskych ropných rafinérii, 40 km južne od Milána
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: ilustračný obrázok
02 / 12 / 2016, 07:45

V jednej z najväčších talianskych ropných rafinérii bol ohlásený výbuch, obyvatelia boli varovaní, aby zostali radšej vo svojich obydliach.

Explózia sa odohrala v rafinérii v Sannazzaro de 'Burgond. Táto rafinéria sa nachádza približne 40 kilometrov južne od Milána.

Odbor civilnej ochrany informuje, že ľudom bolo odporučené aby zostali vo svojich domovoch. Explózia a následný požiar, vypukol okolo 15:40 miestneho času. Rafinéria ENI vo svojom vyhlásení informuje, že výbuch si nevyžiadal žiaden život, a nikto nebol ani vážne zranený.

Príčina výbuchu je stále vyšetrovaná. Zdroj: Rt.com.

Z Talianska: 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.