Exprezident Georg Bush starší: „Zaútočil na mě z invalidního vozíku a řekl oplzlý vtip,“ žaluje herečka a „napadených“ žen přibývá

Exprezident Georg Bush starší: „Zaútočil na mě z invalidního vozíku a řekl oplzlý vtip,“ žaluje herečka a „napadených“ žen přibývá
Popisek: Geoefe Bush starší
17 / 02 / 2018, 18:30

Šílenství zvané „sexuální harašení“ nabývá stále obludnějších rozměrů. Jeho pachatelé jsou čím dál méně pravděpodobní a historky údajných obětí čím dál obskurnější.

Přesto to zřejmě stojí za to. Ve hře jsou miliony dolarů jako odškodné za údajnou psychickou újmu a lákavým motivem jistě může být i vidina zničené kariéry znemožněného muže.

Jedním z nejdivnějších úlovků genderových aktivistek poslední doby je bývalý prezident Spojených států George Bush starší (92, byl prezidentem v letech 1989 - 1993).

psali jsme: Případ Weinstein: Padesát žen tvrdí, že je slavný producent sexuálně ponížil, on tvrdí opak, ale platí miliony dolarů. Jeho život je v troskách

V  době údajného sexuálního napadení už byl upoután na invalidní a vedle něj stála jeho manžela Barbara (92) a mělo k němu dojít na veřejné akci za přítomnosti desítek svědků.

Obětí jeho útoku byla herečka Heather. Mělo k němu dojít v roce 2014, ale Lindová si na něj vzpomněla až teď (listopad 19017), když zahlédla Bushe na vozíků při setkání pěti prezidentů.

George Bush st.

Skupinové focení, při němž měl George Bush starší sexuálně obtěžovat herečku Heather Lindovou

Lindová se tehdy účastnila soukromého promítání historického seriálu Turn pro Bushovu rodinu. Seriál, ve kterém Heather Lindová hrála, zobrazuje americkou válku za nezávislost. V seriálu má Lidová několik žhavých scén. V  jiných snímcích (seriál Broadwalk Empire) je úplně nahá, a její scény již přebraly některé pornografické weby.

Bush prý provedl svůj sexuální útok při focení skupinové fotografie ze svého vozíku, když jí ani nepodal ruku, ale vzal ji kolem pasu. Tuto hrůznou aktivitu doprovodil jakýmsi vtipem, kterým napadená krasavice později označila za oplzlý.

psali jsme: VIDEO: Ženy si mohou za sexuální obtěžování samy, protože se oblékly moc ,,západně", řekl indický ministr o novoročním sexuálním násilí

„Dotkl se  mě zezadu ze svého kolečkového křesla s manželkou Barbarou po  boku. Řekl mi oplzlý vtip. A poté, když  jsme se  fotili, se  mě dotkl znovu. Barbara obrátila oči v sloup, jakoby chtěla říct ‚ne znovu‘,“ uvádí herečka Lindová pro instagramovou platformu Me Too.

Bush se herečce omluvil a není známo, zda došlo na mimosoudní vyrovnání, případně v  jaké bylo výši.

K obvinění herečky Lidové se záhy přidalo další sedm žen, které většinou tvrdili, že jim Bush kdysi zmáčkl zadek. Většinu z nich si bývalý prezident zřejmě ani nepamatuje.

Příval žen se v těchto dnech zastavil, protože byla George Bush odvezen na jednotku intenzivní péče poté, co dostal zápal plic. V nemocnici je i jeho žena Barbara, která má kašel.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.