F-18 skupiny Blue Angles havarovala, pilot se nestihl katapultovat

F-18 skupiny Blue Angles havarovala, pilot se nestihl katapultovat
Autor fotografie: US Air Force|Popisek: Ilustrační foto
03 / 06 / 2016, 00:00

Tragická havárie se udála poblíž města Nashville v Tennessee, pouhých 30 minut po pádu F-16 ze skupiny Thunderbirds.

F / A-18 Super Hornet elitní letky námořnictva havaroval krátce po vzletu ve čtvrtek, jeho trosky dopadly blízko rezidenční čtvrti. Akrobatická skupina nacvičovala na leteckou show, která se má odehrát o víkendu.

Tragédie je první smrtelnou nehodou této skupiny za posledních 10 let.

Pilot F-16 Thunderbirds zvládl přistát s poškozeným strojem v poušti u Colorado Springs a podle zpráv z médií se setká s prezidentem Obamou.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace