Video: F-35 konečně vystřelila z děla

Video: F-35 konečně vystřelila z děla
Autor: US Air Force|Popisek: Ilustrační foto F-35
29 / 08 / 2015, 16:45

Sice USA nepočítají se zapojením F-35 do dogfightu, ale po zkušenostech s Vietnamem kam byl vyslán Phantom bez palubního děla u F-35 tuto chybu neudělají.

F-35 vypálil 181 ran ze svého Gatlingu GAU-22 v průběhu 14. srpna během pozemní zkoušky na Edwards Air Force Base v Kalifornii. Plně funkční bude dělo v roce 2017. 

F-35 během zkoušek děla

"F-35 Joint Strike Fighter Integrated Test Force si klade za cíl dokončit testování tento měsíc a začít letecké testování zbraňě na podzim," sdělil tiskový mluvčí 20. srpna.

Zdroj: IHS Jane´s

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace