Facebook spustil bezpečnostní aplikaci pro postižené zemětřesením v Nepálu

Facebook spustil bezpečnostní aplikaci pro postižené zemětřesením v Nepálu
Autor: Facebook|Popisek: Facebook
26 / 04 / 2015, 10:45

Speciální funkce na zjištění, zda přátelé nejsou v oblastech postižených zemětřesením v Nepálu.

Facebook spustil speciální funkci, která si klade za cíl, aby byli lidé informováni o bezpečnosti svých přátel a rodiny v postižených oblastech.

Bezpečnostní kontrola po přihlášení uživatele okamžitě ukáže, zda některá z osob, kterou máte uloženou mezi přáteli, není v ohrožené oblasti.

"Když se stanou podobné katastrofy, lidé musí vědět, že jejich blízcí jsou v bezpečí. Ve chvíli jako je tato, je nutné být ve spojení" uvedl Mark Zuckerberg na své stránce.


 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace