Fantastické zábery z mrakodrapov v Dubaji

Fantastické zábery z mrakodrapov v Dubaji
10 / 12 / 2016, 11:00

Dubaj zažil nebezpečnú, ale krásnu hmlu, vďaka ktoré vznikli tieto fantastické zábery panorámy mesta. Pozrite sa na panorámu Dubaja, z najvyšších budov sveta.

Korunný princ Sheikh Hamdan bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, zverejnil videá a fotografie, ktoré zhotovil na svojom Iphone. Na záberoch je mestská kultová budova Burj Khalifa, ktorá je najvyššia budova na svete, na záberoch je pohltená hmlou. Zdroj: Rt.com

Zábery korunného princa:

A world of opportunities lie beneath. #MyDubai ? 5.12.2016 ???? ?????? ???????

Video uverejnené používateľom Fazza (@faz3), Dec 5, 2016 o 11:00 PST

Good morning #Dubai #iphoneography ???? ???? ?? ??????

Fotka uverejnená používateľom Fazza (@faz3), Dec 4, 2016 o 8:47 PST

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.