Fanynka tvrdí: „Stallone chtěl sex ve třech“. Média: „Máme důkaz!“ Herec: „Nikdy se to nestalo.“

Fanynka tvrdí: „Stallone chtěl sex ve třech“. Média: „Máme důkaz!“ Herec: „Nikdy se to nestalo.“
Popisek: Sylvester Stallone
19 / 05 / 2018, 18:00

Sylvestr Stallone byl v rámci probíhající štvanice MeToo obviněn ze zneužití 16tileté fanynky. K činu údajně došlo v roce 1986 v Las Vegas při natáčení filmu „Do útoku“. Ve filmu hrál Stallone, tehdy 40tiletý, řidiče kamiónu, který se účastnil mistrovství v páce.

Jak už to v těchto případech bývá, jde o historku starou více než 30 let. Stallone zásadně odmítá, že se s dívkou kdy setkal o samotě. Zatímco ve většině podobných případů jde zřejmě o fikci žen, toužících po chvilkové slávě a „odškodném“, v tomto případě existuje policejní záznam. Deník Daliy Mail dokonce tvrdí, že získal svědectví policisty (nyní v důchodu), který potvrdil pravost dokumentu.

Podle něj fanynku seznámil se Stallonem v roce 1986 v Las Vegas mladý herec David Mendenhall, který hrál ve filmu „Do útoku“ jeho syna. O pár dní později potkala dívka Stalloneho znovu a požádala ho o autogram. Při té příležitosti ho také požádala o polibek. Herec její přání splnil s tím, že jí dá další později.

Následujícího dne dívka potkala Stalloneho osobního strážce Michaela de Luca, který jí dal dva klíče do pokoje v 27 patře hotelu Las Vegas Hilton, který se dnes jmenuje Westgate.

Sylvester Stallone a herec

Sylvester Stallone a David Mendenhall

 

Fanynka se toho večera skutečně dostavila do Stalloneho pokoje, kde se dobrovolně svlékla a měla s ním sex, zatímco bodyguard čekal v koupelně. Po několika minutách se herec dívky zeptal, zda někdy měla sex se dvěma muži. Strážce Michael de Luca pak vyšel z koupelny a přidal se.

Dívka údajně netušila, že bude mít se Stallonem sex. Prý do ní původně vnikl jen ,,trochu" a na několik vteřin. Rozhodně prý neměla v úmyslu jít „na trojku“. Velkým problém by pak byl věk dívky (16), o kterém údajně Stallone věděl, protože mu to prý řekla a on se prý divil, že je na svůj věk pěkně stavěná.

Stalloneho tisková mluvčí vydala loni v prosinci k případu toto stanovisko: „Jde o zcela vymyšlenou historku. Nikdo, natož pan Stallone, o ní neměl ani tušení, dokud nebyla publikována. Pan Stallone nebyl v této záležistosti nikdy kontaktován policií ani jinými úřady.“

A dodala: „Nikdy se to nestalo.“

Podivné na historce je, že média deníky Daily Mail (ani jiná média, která to od něj převzala) neuvádí jméno dotyčné fanynky. V dokumentu jsou navíc začerněna jména. Zmíněný policista v důchodu tak mohl potvrdit jeho pravost, ale ne identitu zúčastněných.

Stallone je již potřetí ženatý a má pět dětí.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.