Farage natvrdo o Junckerovi: Jsi totální idiot a ztratil jsi veškerou důvěryhodnost

Farage natvrdo o Junckerovi: Jsi totální idiot a ztratil jsi veškerou důvěryhodnost
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Jean-Claude Juncker
04 / 04 / 2017, 07:30

Nigel Farage, bývalý předseda strany UKIP se pustil do předsedy Evropské komise.

Nigel Farage prohlásil o předsedovi EK Jeanu-Claudu Junckerovi, že je ,,totální idiot", protože podle něho chce spustit kampaň za rozchod několika amerických států s USA jako akt pomsty za podporu brexitu ze strany Donalda Trumpa.

Juncker měl minulý týden ,,tlačit" dva americké státy - Texas a Ohio, aby se oddělily od ostatních amerických států, pokud Trump nepřehodnotí svůj euroskeptický pohled. ,,Já si myslím, že to, co pan Juncker řekl a udělal, z něho dělá totálního idiota," řekl bývalý předseda UKIPu americké Fox News. ,,Srovnává USA, které mají společnou kulturu a společné přání být jedním národem se Spojenými státy evropskými, které chce Juncker vytvořit a pak je vnutit lidem v Evropě," ulevil si Farage.

Čtěte také: Juncker: "Budou další referenda. Británie musí odejít co nejdřív"

,,Brexit se stal realitou, Trump jej podpořil, a nyní tento idiot Juncker, protože mě nenapadá lepší slovo, spouští veřejnou kampaň za to, aby se Ohio oddělilo od USA. Domnívám se, že Evropská unie a Jean-Claude Juncker ztratily veškerou důvěryhodnost, které měly v USA," řekl v rozhovoru Farage.

Na každoroční konferenci Evropské lidové strany na Maltě Juncker prohlásil, že Brexit není konec, ale naopak novým začátkem, ,,něčeho, co je silnějším a lepším". Juncker se stal terčem kritiky za své chování k Velké Británii těsně po referendu, které nakonec rozhodlo o vystoupení země z EU. Mnozí Junckerovi kolegové i další politikové kritizovali Junckera za to, že se chce Velké Británii pomstít zejména ekonomickými protiopatřeními za to, že si ,,dovolila" opustit EU.

 

psali jsme:

Za brexit může šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace