Fast and Furious 8 - driftující Abrams M1A1

Fast and Furious 8 - driftující Abrams M1A1
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Sranda na sněhu s 60 tunami oceli
18 / 02 / 2016, 11:45

Mariňácký Abrams M1A1 se učí od norského praporu Telemark techniky řízení pásových vozidel v zimních podmínkách , tedy na sněhu a ledu.

Norský Leopard 2 vede americký M1 Abrams námořní pěchoty různými tréninkovými prostory v norském Renu. Cvičení bylo navržené s cílem zlepšit schopnosti americké námořní pěchoty fungovat v chladném prostředí.

Tak komu věříte na sněhu víc? Mariňákům, nebo týpkům z Telemarku?

Zdroj: YouTube

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.